Pracovní doba: Po–Pá 07:00 – 17:00 h | So–Ne zavřeno
2 4 h 548 216 503 | Non-stop nehodová linka

Jarní servisní prohlídka za 299 Kč

Váš vůz perfektně připravíme.

AUTORIZOVANÝ SERVIS ŠKODA BRNO

Jsme NEJLÉPE HODNOCENÝ AUTOSERVIS ŠKODA BRNO.

Buďte v klidu! My váš vůz perfektně připravíme.

Objednejte se telefonicky na

548 216 503

nebo vyplňte online formulář níže.

Akční nabídka:

Jsme nejlépe hodnocený ŠKODA autoservis Brno. Nabízíme komplexní auto servis ŠKODA. Navštivte náš autoservis Brno již teď a mějte váš vůz na jízdu perfektně připravený.

 • NOVINKA! TEST FUNKČNOSTI BRZD NA VÁLCOVÉ STOLICI 399 KČ
 • LASEROVÁ 3D GEOMETRIE KOL ZA 1199 KČ
 • OZÓNOVÉ ČIŠTĚNÍ „ODVIROVÁNÍ VOZIDLA“ 699 KČ
 • PROHLÍDKA PŘED STK 999 KČ
 • MĚŘENÍ EMISÍ 1299 KČ

Uvedené ceny jsou vč. 21% DPH

Novinkou je certifikovaný test brzd na nové válcové zkušebně.

Připravte se na akci – JARNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKA jen za 299 Kč:

V rámci jarní servisní prohlídky zkontrolujeme

  • Diagnostika – výpis paměti závad – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • Kontrola stavu akumulátoru (pomocí zátěžového testu)
  • Kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • Kontrola brzdového systému a podvozku
  • Kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • Kontrola funkčnosti a nastavení osvětlení (mimo xenonových a LED světel)
  • Kontrola funkčnosti stěračů a ostřikovačů
  • Kontrola platnosti technické kontroly
  • Funkčnost klimatizace

Dopřejte svému vozu profesionální péči. Objednejte se do servisu.

   

  5 důvodů proč volit autorizovaný servis ŠKODA Brno

  Aby váš vůz ŠKODA dlouho vydržel, spoléháme se výhradně na ŠKODA Originální díly a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu.

  1. Vybavení je pravidelně doplňováno o technická zařízení pro nejnovější modely jako např. diagnostická tabule pro seřízení radaru adaptivního tempomatu.
  2. Všichni servisní technici pravidelně absolvují technická školení.
  3. V autorizovaném servise ŠKODA máte také jistotu fixní ceny daného úkonu.
  4. Pro každý servisní zásah je totiž stanovený normovaný čas.
  5. Pokud se tedy oprava z jakéhokoliv důvodu protáhne, nezatíží tyto vícenáklady vaši peněženku.

   

  Nabídka našeho servisu ŠKODA zahrnuje komplexní služby, které váš vůz v průběhu let potřebuje:

   

  • SERVISNÍ PROHLÍDKY

   Jako autorizovaný partner ŠKODA Vám nabízíme provedení servisních prohlídek a inspekčních prohlídek, které Vám předepisuje výrobce vozidla. Udržujte svůj vůz v perfektním stavu a využijte našich servisních služeb nutných k zachování tovární záruky Vašeho vozidla. Kdy máte autorizovaný servis navštívit Vám napoví servisní knížka nebo návod k obsluze vozidla, které jsou nedílnou součástí palubní literatury. Na nutnost návštěvy autorizovaného vozidla Vás také upozorní Váš ŠKODA Connect, který je schopný vozidlo ve stanovenou dobu směřovat vozidlo do autorizovaného servisu.

  • PŘÍPRAVA A PROVEDENÍ EMISÍ A STK

   Jakou autorizovaný servis ŠKODA Vám nabízíme přípravu a provedení STK a měření emisí. U nás máte jistotu, že vozidlo bude na STK připraveno tak, aby prohlídku absolvovalo bez chyb a s jistotou úspěšného provedení. Vozidlo prohlédneme, vše zkontrolujeme a zajistíme, aby vše bylo vyměněno do absolvování STK a měření emisí. U nás se Vám nestane, že byste měli prohlídku opakovat a vyhnete se tak zbytečným nákladům. Vše připravíme a vy si svůj vůz vyzvednete v perfektním stavu bez zbytečného čekání na termín nebo strachu, že Vaše vozidlo neuspěje.

  • VÝMĚNA OLEJE

   Váš autorizovaný servisní partner ŠKODA Vám pravidelně vymění olej a olejový filtr, aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhodobá životnost. Zásadně používáme originální olej ŠKODA v předepsané viskozitě a normě. Motorový olej ŠKODA je navržen na míru pro potřeby náročných benzínových, dieselových i hybridních motorů nové generace. Snížená viskozita zlepšuje studené starty a účinnost motoru.

   • Sezónní akce – Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravujeme pravidelné sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.
  • SERVIS KLIMATIZACE

   Nabízíme Vám kompletní servis klimatizace Vašeho vozu. Provedeme test těsnosti systému, zkontrolujeme tlak a funkci klimatizace a změříme přesné množství chladiva. Všechny práce provádíme dle postupu výrobce a za použití moderních technologií a předepsaných zařízení. V případě potřeby provedeme doplnění chladícího systému nebo vyčištění klimatizace.

  • GEOMETRIE NÁPRAV

   Nesprávná geometrie náprav způsobuje zejména nerovnoměrné opotřebení pneumatik vozidla. Právě proto Vám nabízíme zaměření geometrie náprav nebo seřízení geometrie. V případě nutnosti její odborné seřízení na 3D geometrii nebo laserové geometrii schválené výrobcem vozidla.

  • SERVIS KAROSERIE A LAKU

   Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraníme podle technologických postupů a s použitím originálních dílů ŠKODA nebo příslušenství. V případě malého škrábance lak rozleštíme nebo provedeme lokální opravu lakovou tužkou v přesném odstínu a barvě Vašeho vozu. Vzhled Vašeho vozu a stav laku je důležitý nejen pro jeho dlouhou životnost, ale také pro udržení jeho hodnoty.

  • TEST BATERIE

   Baterie Vašeho vozu stárne. Vždy, když to není vhod může přijít její porucha nebo úplný kolaps. Pravidelná kontrola baterie přispívá k minimalizaci rizika, že nebudete svůj vůz moci užívat. Při každé servisní prohlídce nebo inspekci provedeme zátěžový test baterie, kdy za pomoci diagnostických přístrojů a testerů zjistíme její kondici. Baterie nejčastěji trpí v zimním období a proto je nutné její stav pravidelně kontrolovat.

  • Pick-up servis vozidla na vámi určeném místě

  • Záruka 6 měsíců na provedené opravy

  • Náhradní vůz po dobu opravy

  Hodnocení našich zákazníků

  4,7

  Adela Zounkova
  Adela Zounkova
  prosinec 2020

  Se službami servisu jsem byla vždy spokojena.. Kvalita služeb, komunikace, vstřícné jednání, přístup, vše na jedničku.. Doporučuji!!

  Buildsys,a.s. Buildsys
  Buildsys,a.s. Buildsys
  prosinec 2020

  U tohoto autorizováného servisu provádíme opravy garanční i po nehodě. Vždy nám vyhoví s termínem. Opravy jsou provedené rychle a profesionálně. Jako přidanou hodnotu, proč se do servisu rádi vracíme, je velice příjemný a přátelský přístup přijímacích techniků k nám zákazníkům.

  Adam Široký
  Adam Široký
  prosinec 2020

  Mohu vřele doporučit. Špičkový přístup, perfektně vše vysvětleno, termíny přesně dle domluvy. Za mě bezkonkurenčně nejlepší servis vozů Škoda v Brně. Paní Veithovou i pana Samka mohu jen chválit.

  Michal Macko
  Michal Macko
  listopad 2020

  Servis + prezutie, všetko ako má byť.

  Věra Darolíková
  Věra Darolíková
  září 2020

  Příjemný a vstřícný personál, který hledá a najde řešení vašeho problému.

  MT
  Miroslav Trecha
  srpen 2020

  Slečno/paní Veithová, děkuji. Přestože jste věděla, že vzhledem ke vzdálenosti nic u Vás nekoupím, nic nenechám opravit, zjistila jste (na rozdíl od jiných autoservisů) u výrobce podle VIN pro mě důležité informace. Takto se prohlubuje byznys. Vaši provozovnu určitě doporučím. Ještě jednou děkuji.

  Petr Sedláček
  Petr Sedláček
  srpen 2020

  Druhá návštěva a opět utvrzení, že tam dám auto na servis, až bude dle km potřeba. Poprvé pán na příjmu nezjištně zjistil historii mého vozu, když jsem ho požádal při koupi nových koberečků na Superba a detailně popsal výměnu oleje v dsg co mě čeká, dnes druhá návštěva při shánění gumové krytky ze světlometu, co jsem ztratil. Skladem asi nebyla, musela by se objednat, servisák po chvíli přišel a jednu mi jen tak nezjištně dal a bylo vyřízeno. Slečna na příjmu taky příjemná a sympatická. Vše na na jedničku, děkuji a budu se těsit, Sedláček :)

  Tomáš Hejč
  Tomáš Hejč
  květen 2020

  Přijemný personál, skvělá domluva a lidský přístup. Proč chodím pravě tady? Když dostavám auto zpět je zabalená sedacka a volant v igelitu. Auto je vysáté a navoněné. Začal jsem jim postupně věřit, že to co dělají je pocitivé, férové a technicky skvele zmáknuté. Za mě palec nahoru!

  Ivana Glozarová
  Ivana Glozarová
  duben 2020

  Jsem velmi spokojená s přístupem firmy, každý můj požadavek, byl obratem vyřízen. Dá se objednat telefonicky nebo online, což třeba mě vyhovuje. Rychlý termín servisu, pickup servis po Brne, odpovídající ceny, dobrá komunikace, auto jsem měla vždy dobře opraveno a předáno čisté. DOPORUČUJI.

  Jan Vyletěl
  Jan Vyletěl
  březen 2020

  Jediný Škoda servis v Brně, který byl ochoten flexibilně reagovat na urgentní opravu před odjezdem na dovolenou. Velmi vstřícný personál a příjemné prostředí. Hodina a půl čekání uběhla velmi rychle a komfortně (káva, voda, Wi-Fi, motoristické čtení). Ještě jednou velké díky za opravu a “záchranu” dovolené. Můžu vřele doporučit!

  BV
  Boris Valo
  únor 2020

  Řešil jsem urgentně poruchu auta, které jsem potřeboval mít do třech dnů opravené. Po obvolání několika servisů v Brně jsem se dovolal i sem, konkrétně panu Samkovi, se kterým jsem nakonec jednal od začátku do konce. Jinde mě hned odmítali z kapacitních důvodů, tady se nejdříve zeptali na problém a rovnou nabídli možnost kontroly s případnou opravou, pokud na to bude prostor. Prostor si našli, problém rychle vyřešili a to hned do druhého dne. Skvělé jednání a velice příjemný personál. Ještě jednou velké díky za pomoc s řešením mé situace. Určitě můžu doporučit a řekl bych, že jsem tu nebyl naposledy.

  JK
  Jaroslav Kopecký
  leden 2020

  Vřele doporučuji všem. Komunikace ze strany servisu je vynikající, chválím proklientský a individuální přístup, ochotu a přiměřené ceny.

  JF
  Jan Fölkl
  říjen 2019

  Super servis a prodej vozů Škoda, profesionální a velmi příjemní lidé. Dnes jsem koupil nádherného Superba za super cenu. Můžu jen a jen doporučit. Jsem moc spokojen s předvedením a vysvětlením k vozu. Moc děkuji a budu se rád vracet

  KB
  Kristýna Bílková
  říjen 2019

  Velká spokojenost jak s prodejci vozidel, tak s následným servisem. Můžu jen doporučit!!! Pokud mám nějaký doraz ohledně servisu, vozidla nebo potřebuji poradit s vhodným příslušenstvím vždy mi ochotně poradí. Velmi si cením lidského přístupu.

  Ladislav Král
  Ladislav Král
  únor 2019

  Dobrý den, upravuji svoje předchozí hodnocení z 2 na 5. To původní bylo z doby předchozího vlastníka autosalonu. Dnes je vše jinak a lepší. Teď již není důvod jezdit jinam. Díky.

  RF
  Radek Filip
  únor 2019

  Mohu jen doporučit. Velice vstřícný a profesionální přístup přijímacích techniků v příjemném, klimatizovaném prostředí show roomu. Vždy, když jsem potřeboval vyřešit problém na autě, dopoledne jsem zavolal, ten den odpoledne přijel a na počkání bylo vše vyřešené. Super. Ochotní přijímací technici vždy našli v dílně chvíli času na vyřešení problému s mým autem. Jednoznačně *****. Děkuji za super servisní služby. Rád se budu vracet.

  Marek Radvan
  Marek Radvan
  únor 2018

  Již jsem s Vaší firmou řešil několik aut a to jak firemních tak soukromých . Oceňuji především přístup prodejního oddělení. Věřím však, že je stále co zlepšovat . Přeji hodně štěstí v další práci.

  AUTO-SPEKTRUM-ACC,
  spol. s.r.o.

  Hviezdoslavova 3
  Brno – Slatina 627 00