Pracovní doba: Po–Pá 07:00 – 17:00 h | So–Ne zavřeno
2 4 h 548 216 503 | Non-stop nehodová linka

Certifikovaný test brzd za 399 Kč

Válcová zkušebna brzd zkouška metodikou STK

Válcová zkouška brzd

jen za 399 Kč

 

Jako první autorizovaný servis ŠKODA disponujeme

schválenou a certifikovanou válcovou zkušebnou brzd

 

Brzdy jsou nejdůležitější částí Vašeho vozu a je třeba jim v autorizovaném servisu věnovat patřičnou péči. Neriskujte a nechte si alespoň jednou ročně brzdy otestovat na profesionální brzdové zkušebně. Jedná se o schválenou a certifikovanou zkušebnu MOTEX 7742.

Test brzd provádíme za cenu 399,-Kč.

548 216 503

nebo vyplňte online formulář níže.

V ceně od nás dostanete:

Protokol z měření dle metodiky pro STK – grafický záznam :
 • závislosti brzdných sil na ovládacím tlaku s posilovačem i bez posilovače do jednoho grafu se záznamem prokluzu každého kola
 • vyhodnocení maximálních brzdných sil během měření
 • vyhodnocení dosažené brzdné síly parkovací brzdy, záznam bloku kola a celkové vyhodnocení účinku parkovací brzdy při zadání celkové hmotnosti vozidla pro předepsaný sklon svahu
 Další pomocné grafické záznamy :
 • závislost brzdných sil levé a pravé nápravy pro snadné vyhodnocení nesouměrnosti v průběhu celého měření spolu s tolerančním polem a grafickým barevným vyhodnocením překročení limitu
 • závislost dosažených brzdných sil na čase pro snadné vyhodnocení ovality brzd

 

Dopřejte svému vozu profesionální péči. Objednejte se do servisu.

   

  5 důvodů proč vlastně testovat brzdovou soustavu:

  1. test brzd měří přesně souměrnost brzd
  2. test brzd měří přesně účinnost brzd
  3. test brzd měří každé kolo samostatně
  4. test brzd vyhodnocuje funkci ruční brzdy
  5. test brzd vyhodnocuje ovalitu brzd

   

  Nabídka našeho servisu ŠKODA zahrnuje komplexní služby, které váš vůz v průběhu let potřebuje. Více informací o službách našeho autorizovaného servisu najdete na stránce SERVISNÍ SLUŽBY.

   

  • Pick-up servis vozidla na vámi určeném místě

  • Záruka 6 měsíců na provedené opravy

  • Náhradní vůz po dobu opravy

  • K servisu ZDARMA mytí karoserie

  Hodnocení našich zákazníků

  4,7

  Adela Zounkova
  Adela Zounkova
  prosinec 2020

  Se službami servisu jsem byla vždy spokojena.. Kvalita služeb, komunikace, vstřícné jednání, přístup, vše na jedničku.. Doporučuji!!

  Buildsys,a.s. Buildsys
  Buildsys,a.s. Buildsys
  prosinec 2020

  U tohoto autorizováného servisu provádíme opravy garanční i po nehodě. Vždy nám vyhoví s termínem. Opravy jsou provedené rychle a profesionálně. Jako přidanou hodnotu, proč se do servisu rádi vracíme, je velice příjemný a přátelský přístup přijímacích techniků k nám zákazníkům.

  Adam Široký
  Adam Široký
  prosinec 2020

  Mohu vřele doporučit. Špičkový přístup, perfektně vše vysvětleno, termíny přesně dle domluvy. Za mě bezkonkurenčně nejlepší servis vozů Škoda v Brně. Paní Veithovou i pana Samka mohu jen chválit.

  Michal Macko
  Michal Macko
  listopad 2020

  Servis + prezutie, všetko ako má byť.

  Věra Darolíková
  Věra Darolíková
  září 2020

  Příjemný a vstřícný personál, který hledá a najde řešení vašeho problému.

  MT
  Miroslav Trecha
  srpen 2020

  Slečno/paní Veithová, děkuji. Přestože jste věděla, že vzhledem ke vzdálenosti nic u Vás nekoupím, nic nenechám opravit, zjistila jste (na rozdíl od jiných autoservisů) u výrobce podle VIN pro mě důležité informace. Takto se prohlubuje byznys. Vaši provozovnu určitě doporučím. Ještě jednou děkuji.

  Petr Sedláček
  Petr Sedláček
  srpen 2020

  Druhá návštěva a opět utvrzení, že tam dám auto na servis, až bude dle km potřeba. Poprvé pán na příjmu nezjištně zjistil historii mého vozu, když jsem ho požádal při koupi nových koberečků na Superba a detailně popsal výměnu oleje v dsg co mě čeká, dnes druhá návštěva při shánění gumové krytky ze světlometu, co jsem ztratil. Skladem asi nebyla, musela by se objednat, servisák po chvíli přišel a jednu mi jen tak nezjištně dal a bylo vyřízeno. Slečna na příjmu taky příjemná a sympatická. Vše na na jedničku, děkuji a budu se těsit, Sedláček :)

  Tomáš Hejč
  Tomáš Hejč
  květen 2020

  Přijemný personál, skvělá domluva a lidský přístup. Proč chodím pravě tady? Když dostavám auto zpět je zabalená sedacka a volant v igelitu. Auto je vysáté a navoněné. Začal jsem jim postupně věřit, že to co dělají je pocitivé, férové a technicky skvele zmáknuté. Za mě palec nahoru!

  Ivana Glozarová
  Ivana Glozarová
  duben 2020

  Jsem velmi spokojená s přístupem firmy, každý můj požadavek, byl obratem vyřízen. Dá se objednat telefonicky nebo online, což třeba mě vyhovuje. Rychlý termín servisu, pickup servis po Brne, odpovídající ceny, dobrá komunikace, auto jsem měla vždy dobře opraveno a předáno čisté. DOPORUČUJI.

  Jan Vyletěl
  Jan Vyletěl
  březen 2020

  Jediný Škoda servis v Brně, který byl ochoten flexibilně reagovat na urgentní opravu před odjezdem na dovolenou. Velmi vstřícný personál a příjemné prostředí. Hodina a půl čekání uběhla velmi rychle a komfortně (káva, voda, Wi-Fi, motoristické čtení). Ještě jednou velké díky za opravu a “záchranu” dovolené. Můžu vřele doporučit!

  BV
  Boris Valo
  únor 2020

  Řešil jsem urgentně poruchu auta, které jsem potřeboval mít do třech dnů opravené. Po obvolání několika servisů v Brně jsem se dovolal i sem, konkrétně panu Samkovi, se kterým jsem nakonec jednal od začátku do konce. Jinde mě hned odmítali z kapacitních důvodů, tady se nejdříve zeptali na problém a rovnou nabídli možnost kontroly s případnou opravou, pokud na to bude prostor. Prostor si našli, problém rychle vyřešili a to hned do druhého dne. Skvělé jednání a velice příjemný personál. Ještě jednou velké díky za pomoc s řešením mé situace. Určitě můžu doporučit a řekl bych, že jsem tu nebyl naposledy.

  JK
  Jaroslav Kopecký
  leden 2020

  Vřele doporučuji všem. Komunikace ze strany servisu je vynikající, chválím proklientský a individuální přístup, ochotu a přiměřené ceny.

  JF
  Jan Fölkl
  říjen 2019

  Super servis a prodej vozů Škoda, profesionální a velmi příjemní lidé. Dnes jsem koupil nádherného Superba za super cenu. Můžu jen a jen doporučit. Jsem moc spokojen s předvedením a vysvětlením k vozu. Moc děkuji a budu se rád vracet

  KB
  Kristýna Bílková
  říjen 2019

  Velká spokojenost jak s prodejci vozidel, tak s následným servisem. Můžu jen doporučit!!! Pokud mám nějaký doraz ohledně servisu, vozidla nebo potřebuji poradit s vhodným příslušenstvím vždy mi ochotně poradí. Velmi si cením lidského přístupu.

  Ladislav Král
  Ladislav Král
  únor 2019

  Dobrý den, upravuji svoje předchozí hodnocení z 2 na 5. To původní bylo z doby předchozího vlastníka autosalonu. Dnes je vše jinak a lepší. Teď již není důvod jezdit jinam. Díky.

  RF
  Radek Filip
  únor 2019

  Mohu jen doporučit. Velice vstřícný a profesionální přístup přijímacích techniků v příjemném, klimatizovaném prostředí show roomu. Vždy, když jsem potřeboval vyřešit problém na autě, dopoledne jsem zavolal, ten den odpoledne přijel a na počkání bylo vše vyřešené. Super. Ochotní přijímací technici vždy našli v dílně chvíli času na vyřešení problému s mým autem. Jednoznačně *****. Děkuji za super servisní služby. Rád se budu vracet.

  Marek Radvan
  Marek Radvan
  únor 2018

  Již jsem s Vaší firmou řešil několik aut a to jak firemních tak soukromých . Oceňuji především přístup prodejního oddělení. Věřím však, že je stále co zlepšovat . Přeji hodně štěstí v další práci.

  AUTO-SPEKTRUM-ACC,
  spol. s.r.o.

  Hviezdoslavova 3
  Brno – Slatina 627 00