Pracovní doba: Po–Pá 07:00 – 17:00 h | So–Ne zavřeno
2 4 h 548 216 503 | Non-stop nehodová linka

NÁHRADNÍ DÍLY PRO VÁŠ VŮZ ŠKODA

Dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

Náhradní díly pro Váš Vůz Škoda lze objednat i na telefonním čísle +420 548 216 503

SPOJKA, BRZDA, SPLÍN…

Originál nenahradíš.

Stejně jako dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů ŠKODA, klademe stejně vysoké nároky také na výrobu a vývoj ŠKODA Originálních dílů. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá. Sortiment ŠKODA Originálních dílů zahrnuje běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Na ŠKODA Originální díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Originální díly jsou dostupné až 15 let po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz ŠKODA neměli originální náhradní díl.

ČELNÍ SKLA

Čelní sklo je jedním z nejvíce namáhaných dílů podléhající přísným kvalitativním testům. Musí zaručit dobrou viditelnost bez optických deformací, zároveň odolnost proti odletujícím kamínkům a také musí zaručit dokonalou těsnost a tvarovou přesnost. Spoléhejte se pouze na ŠKODA Originální čelní skla.

Chci objednat

KAROSÁŘSKÉ DÍLY

ŠKODA Originální karosářské díly mají v porovnání s neoriginálními vyšší pevnost a až třikrát silnější antikorozní vrstvu, která prodlužuje odolnost a trvanlivost dílů. Přesné lícování s ostatními částmi karoserie zaručuje původní vzhled vozu. Před lakováním a montáží tak nejsou potřebné dodatečné úpravy, což snižuje cenu opravy.

Chci objednat

BRZDY

V každé naší brzdové destičce a kotouči je ukryt proces pečlivého výběru materiálů brzdového obložení, volba té nejlepší technologie výroby a provedení nejnáročnějších zkoušek. Jsme si vědomi, že v sázce jsou nejen škody na vašem vozidle, ale především lidské životy.

Chci objednat

TLUMIČE

Tlumiče mají významný vliv na jízdní vlastnosti, brzdnou dráhu, opotřebení pneumatik a namáhání karoserie a podvozkových dílů. Jejich konstrukce, vysoká kvalita a jistota optimální funkce výrazně přispívají k výborným jízdním vlastnostem na suché i mokré vozovce. Zároveň se podílejí na dobré přilnavosti především v zatáčkách a tudíž i na jízdním komfortu a celkovém pohodlí.

Chci objednat

Servis u nás se Vám vyplatí

Projekt ŠKODA Fair Repair

V projektu Fair Repair probíhaly testy bezpečnosti vozů opravených po nehodě. Crash-testy srovnávaly zdravotní důsledky stejného nárazu pro posádku správně a nesprávně opraveného vozu.

Fair Repair

  KATEŘINA VEITHOVÁ
  PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  T: +420 548 216 503
  M: +420 777 746 413
  VEITHOVA@AUTOSPEKTRUMACC.CZ

  AUTO-SPEKTRUM-ACC, spol. s.r.o.
  Hviezdoslavova 3
  Brno – Slatina 627 00