Pracovní doba: Po–Pá 07:00 – 17:00 h | So–Ne zavřeno
2 4 h 548 216 503 | Non-stop nehodová linka

NÁHRADNÍ DÍLY PRO VÁŠ VŮZ ŠKODA

Dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

Náhradní autodíly pro Váš vůz Škoda lze objednat i na telefonním čísle +420 548 216 503

Zajímá vás program slev? Nezávazná kalkulace dílů na počkání.

  NORA - Originální díly ŠKODA pro nezávislé opravce

  Originální autodíly ŠKODA

  Jste nezávislý opravce, automechanik nebo majitel autoservisu?

  Jako autorizovaný servis a prodejce ŠKODA AUTO nabízíme všem nezávislým opravcům kompletní sortiment ŠKODA Originálních autodílů. Nespoléhejte se při své práci na neoriginální díly a využijte NORA program za výhodné ceny.

  Sortiment ŠKODA Originálních dílů zahrnuje:

  • běžné spotřební díly,
  • karosářské díly,
  • originální oleje,
  • čelní skla či světlomety a mnoho dalšího.

  Na ŠKODA Originální díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Všechny náhradní autodíly nabízíme pro všechny modely – FABIA, OCTAVIA, SUPERB, SCALA, RAPID, KAMIQ, KAROQ nebo KODIAQ.

  Náhradní díly pro vozy ŠKODA lze objednat i na telefonním čísle

  +420 548 216 503

   

  Nákup ŠKODA Originálních dílů u nás vám přinese následující výhody:

  • Plný sortiment
  • Jednoduché objednání on-line
  • Rychlé dodání
  • Program slev
  • Technická podpora a poradenství
  • Kvalita = bezpečnost, spolehlivost, minimum reklamací
  • Díly plně shodné s díly ze série = bezproblémová montáž.

  Originální autodíly ŠKODA jsou dostupné až 15 let po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz ŠKODA neměli originální náhradní díl. Jsme autorizovaný servis a prodejce ŠKODA Brno a rádi vám poradíme.

  Najdete nás na Hviezdoslavova 3 Brno – Slatina 627 00.

  Jak jednoduše spolupráci navázat?

  Stačí nás navštívit nebo kontaktovat přes objednávkový formulář níže. Naši specialisté v NORA prodejních centrech vám navíc mimo jiné nabídnou rozvážku ŠKODA Originálních dílů a personál, vyčleněný pouze pro prodej nezávislým opravcům.

  Stejně jako dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů ŠKODA, klademe stejně vysoké nároky také na výrobu a vývoj ŠKODA Originálních dílů. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá.

  ČELNÍ SKLA

  Čelní sklo na vozy FABIA, OCTAVIA, SCALA, SUPERB, KODIAQ, KAMIQ nebo KAROQ je jedním z nejvíce namáhaných dílů podléhající přísným kvalitativním testům. Musí zaručit dobrou viditelnost bez optických deformací, zároveň odolnost proti odletujícím kamínkům a také musí zaručit dokonalou těsnost a tvarovou přesnost. Spoléhejte se pouze na ŠKODA Originální čelní skla.

  Zjistit cenu

  KAROSÁŘSKÉ DÍLY

  ŠKODA Originální karosářské díly mají v porovnání s neoriginálními:

  • vyšší pevnost,
  • až třikrát silnější antikorozní vrstvu,
  • prodloužená odolnost a trvanlivost dílů.

  Přesné lícování s ostatními částmi karoserie zaručuje původní vzhled vozu. Před lakováním a montáží tak nejsou potřebné dodatečné úpravy, což snižuje cenu opravy. Potřebujete originální ŠKODA přední/zadní nárazník, blatníky, kapotu nebo dveře? Zavolejte nám a rádi Vám poradíme s výběrem i s výhodnou cenovou nabídkou.

  Zjistit cenu

  ORIGINÁLNÍ BRZDY ŠKODA

  V každé naší brzdové destičce a kotouči je ukryt proces pečlivého výběru materiálů brzdového obložení, volba té nejlepší technologie výroby a provedení nejnáročnějších zkoušek. Jsme si vědomi, že v sázce jsou nejen škody na vašem vozidle, ale především lidské životy.

  Zjistit cenu

  TLUMIČE

  Tlumiče mají významný vliv na jízdní vlastnosti, brzdnou dráhu, opotřebení pneumatik a namáhání karoserie a podvozkových dílů.

  Jejich konstrukce, vysoká kvalita a jistota optimální funkce výrazně přispívají k výborným jízdním vlastnostem na suché i mokré vozovce. Zároveň se podílejí na dobré přilnavosti především v zatáčkách a tudíž i na jízdním komfortu a celkovém pohodlí.

  Zjistit cenu

  Servis u nás se Vám vyplatí

  Projekt ŠKODA Fair Repair

  V projektu Fair Repair probíhaly testy bezpečnosti vozů opravených po nehodě. Crash-testy srovnávaly zdravotní důsledky stejného nárazu pro posádku správně a nesprávně opraveného vozu.

  Fair Repair

  PAVLA KRÁTKÁ

  Vedoucí prodeje od/op Škoda

  AUTO-SPEKTRUM-ACC, spol. s.r.o.
  Hviezdoslavova 3
  Brno – Slatina 627 00