ELEKROMOBILY P┼śICH├üZ├Ź

Pro zna─Źku ┼áKODA jsou elektrick├í vozidla v├şce ne┼ż jen automobily s alternativn├şm nap├íjen├şm. S uveden├şm pln─Ť elektrick├ęho vozu ┼áKODA CITIGOe iV a plug-in hybridu ┼áKODA SUPERB iV za─Ź├şn├íme zcela novou kapitolu na┼í├ş 125let├ę historie, kter├í chce u─Źinit e-mobilitu dostupn─Ťj┼í├ş. Do roku 2025 nab├şdne ┼áKODA p─Ťt pln─Ť elektrick├Żch vozidel. M┼»┼żete se t─Ť┼íit na v├şce z├íbavy, m├ęn─Ť emis├ş, v├şce mo┼żnost├ş a m├ęn─Ť omezen├ş.

P┼Öipojte se k n├ím na na┼í├ş cest─Ť do budoucnosti!

autospektrum acc brno slatina elektromobil ─Źl├ínek elektrick├Ż

┼śADA ┼áKODA IV

Jak byste nazvali v┼»z, kter├Ż je n├ípadn─Ť inteligentn├ş, intuitivn├ş, individu├íln├ş, inspiruj├şc├ş, inovativn├ş a ikonick├Ż? My jsme vybrali iV. D├şky nad─Źasov├ęmu designu, nep┼Öekonateln├ę prostornosti a sofistikovan├Żm ┼Öe┼íen├şm Simply Clever je ┼Öada ┼áKODA iV dokonal├Żm p┼Ö├şkladem toho, jak v├ís chceme p┼Öen├ęst do budoucnosti: inteligentn─Ť, efektivn─Ť a z├íbavn─Ť.

autospektrum acc brno slatina elektromobil ─Źl├ínek elektrick├Ż

TECHNOLOGIE BATERI├Ź

V┼íechny elektrick├ę modely iV jsou vybaveny modern├ş bateriovou technologi├ş Li-ion s nejvy┼í┼í├ş mo┼żnou koncentrac├ş energie. Baterie jsou vyvinuty s ohledem na bezpe─Źnost, kter├í je na┼í├ş nejvy┼í┼í├ş prioritou. N├í┼í syst├ęm hospoda┼Öen├ş s bateri├ş zaji┼í┼ąuje optim├íln├ş v├Żkon po tis├şce dob├şjec├şch cykl┼». ┼Żivot ve stylu e-mobility sk├Żt├í mnoho v├Żhod a s roz┼íi┼Öuj├şc├ş se elektrickou revoluc├ş se d├íle zlep┼íuje.

autospektrum acc brno slatina elektromobil ─Źl├ínek elektrick├Ż

Pokud V├ís t├ęma zaj├şm├í, v├şce informac├ş najdete zde.